اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
که در آن است با لحاف هتل عمده فروشی / عمده فروشی/هتل هتل ملافه ملافه کارخانه?
- Nov 17, 2018 -

هتل کتانی است اصطلاح کلی برای صنعت هتل با توجه به دسته بندی های مختلف: کتانی اتاق هتل هتل حمام لباس کتانی پذیرایی هتل، هتل دکوراسیون کتانی. اینجا، تامین کننده کتانی Canwin Weaving شرکت با مسئولیت محدود هتل شما برخی از آشنایی کلی با توجه به ورق های اصلی هتل بدهید. هتل اتاق کتانی: ورق، لحاف و ملحفه و بالش هسته و دستکش دروازه بان بازی و تشک راحتی، و غیره.; : مربع حوله حوله صورت کف حوله حوله حوله تن پوش حوله تن پوش...


کتانی هتل جای بسیار خوبی برای هتل کل صرف است؟ از آنجا که نساجی هتل این محصولات می تواند نه جلوگیری از سایش و پارگی ناشی از شستشو، نیاز، علاوه بر نگه دارید تا با تغییرات در صنعت، بهنگام کیفیت محصول خواهد شد به روز رسانی، و غیره که نیاز به پول جایگزین.


hotel bedding factory


هتل هتل لحاف جلد یک چیز مشترک است، وجود هتل کتانی فروشنده با توجه به قیمت عمده فروشی جلد لحاف هتل قابل قبول، کیفیت محصول قابل اعتماد است؟ بله، هیچ مشکلی Canwin بافی شرکت, با مسئولیت محدود شما چه نوع قیمت مناسب کیفیت کتانی هتل مجهز می گوید. حجم فروش سالانه Canwin Weaving شرکت, با مسئولیت محدود هتل ده ها میلیون نفر است. این به اندازه کافی برای اثبات است که این شناخت کیفیت پارچه است. سپس، در راه او انواع کتانی هتل را اندازه بگیرید؟


hotel bedding factory price


هتل لحاف پوشش قیمت توسط اندازه, پارچه, صنایع دستی اندازه گیری است. اندازه جلد لحاف خریداری شده در Hongjinding به طور کلی است 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 (اندازه تخت) است که می تواند سفارشی با توجه به اندازه های مختلف نیاز مشتریان; پارچه های عمدتا ساخته شده از پنبه و کیفیت بالا انتخاب شده است. سین کیانگ پنبه طولانی جزء اصلی هر چیزی به عنوان مواد برای بافندگی پارچه استفاده می شود. بافت ساده بافت پارچه جناغی ساتن و ژاکارد تمام فرآیندهای بافی است. اینها از هم interweaving بافی تجهیزات مربوطه و عرض معمولی هر بسته نرم افزاری از پارچه بافته شده. تا 3.05 متر، بنابراین مهم نیست که چه اندازه می تواند سفارشی.


به عنوان تولید کننده داخلی طبقه اول هتل کتانی، اما این Canwin بافی شرکت، محدود متکبر و متکبر را ندارد، در مقابل این افتخارات و شفاهی به تدریج تبدیل به یک نیروی نظارت، بگذار بیشتر تصفیه شده باشد.

 

نام شرکت: Canwin Weaving Co., Ltd. (جیانگ سو Jinding هنگ چینی نام آوایی)

ایمیل:Info@nthjd.com


آدرس: Canwin نساجی باغ، 6 چی سی Xian، Tongzhou منطقه، استان Nantong شهر جیانگ سو، چین

Wechat:

Hotel Linen Fabric priceHotel Linen FabricHotel Linen Fabric suppliers