اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طول و عرض ورق توسط اندازه تخت تعیین می شود
- Aug 14, 2018 -

این پارچه با طیف گسترده ای از عرض، رنگ و شکل گل مشخص می شود و بسته به مواد مورد استفاده، دو نوع پنبه خالص و مواد مخلوط وجود دارد. ورق های پنبه تنفس و هوروسکوپی، راحت و نرم به لمس، و ضخیم و پوشیدنی. نخ های پیچیده و قالی دار تمام ورق های رنگی تک تک نخ هستند که تمام ورق های رشته ای کامل هستند. نخ ها با رشته ها به عنوان نخ های پیچشی و نخ های تک برای نخ های طلایی interlaced می شوند. ورق های مخلوط در پنبه / وی، پنبه / پلی استر و پنبه / کنف در دسترس هستند. آنها آسان است برای شستن، سریع خشک کردن، مقاوم در برابر خراش، و مقاوم در برابر سایش.

طول و عرض ورق ها به اندازه بستر تعیین می شود و با سبک های چینی و غربی متفاوت است.

ورق تخت چینی عموما 210 تا 228 سانتیمتر و عرض 100 تا 200 سانتیمتر است. پارچه معمولا سنگین، متغیر یا مفصل است، با بافت ضخیم.

ورق های غربی سبک به طور کلی طول حدود 108 اینچ و عرض 72، 80، 90 اینچ و مانند آن است. به طور کلی، بافت ساده یا طلایی استفاده می شود، و بافت پارچه نازک است و بیشتر الگوهای در سراسر زمین پراکنده شده اند. بعضی از محصولات شالوده، حس خوبی و گرما دارند.

رنگ ورقها سفید، ساده، راه راه، چاپ شده، ژاکارد، برس و غیره است.

ورقه های سفید ظاهر سفید، به طور کلی با نخ های پنبه ای بافته شده، و سپس سفید و سفید به پایان رسید.

ورق های سفالی رنگ آمیزی شده از سفال های سفید است. ورق های حلزونی با نخ رنگی (خط) بافته می شوند. سایه هایی از سایه های مختلف رنگ ساده، سایه های مختلف نوار های رنگی، نوارهای ساتن و سایر طناب ها، ساتن ساتن نامیده می شود.

الگوهای ورق های چاپی شامل گل های جانبی، گل های متوسط، نوار های طولانی، گل های مورب، گل های پراکنده و گل های چهار گوشه (معمولا به عنوان چهار ظروف و یک سوپ شناخته می شود).

الگوي ورق ژاکارد با توجه به الزامات طراحي با دوبي يا ژاکارد بافته شده است. پس از mercerized، ورق دارای مزایای خوب براق، انقباض کوچک و رنگ غنی است.