اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راحت از هتل Quilt، لباس قابل شستشو می تواند از طریق صفحه نمایش
- Nov 21, 2018 -

زمان ها در حال توسعه هستند، و شرایط زندگی هزاران خانواده در حال اجرا "خیر" است. افراد به کیفیت زندگی بیشتر توجه می کنند و سلامتی به موضوع مورد توجه تبدیل شده است. محصولات نساجی هتل در تماس مستقیم با بدن انسان هستند و ایمنی، حفاظت از محیط زیست و راحتی پیش نیازهای ورود به بازار هستند. CANWIN Weaving Co.، Ltd محصولات پارچه ای هتل بر اساس شرایط بهداشت، راحتی و حفاظت از محیط زیست است. امروزه چندین هتل با قیمت عمده فروش و فروش بالا راه اندازی می شود: روپوش، دمپایی هفت حفره ای و دمپایی ابریشم.

با توسعه علم و فن آوری، محتوای فنی هتل سفال به سرعت در حال افزایش است. پوشش سنتی و عملکرد گرما به توابع مانند لذت بردن از مراقبت های بهداشتی، مزایای کمکی، جذب رطوبت و تهویه تبدیل شده است. ظهور مداوم محصولات جدید و افزایش تدریجی محتوای فناوری می تواند تقاضای زیاد مردم مدرن را برجسته کند. پنبه اصلی به عنوان ماده گرمایی سنتی، زیرا رطوبت فیبر پنبه خوب و طبیعی است و مقطعی دارای حفره متوسط است، بنابراین گرما بهتر است. مردم همیشه دوست داشتند، اما همانطور که مردم برای مدت طولانی از آن استفاده می کنند، پنبه دیگر پوسیدگی نخواهد داشت و گره خورده خواهد شد، که به شدت گرما را کاهش می دهد.


Down duvet


بنابراین، CANWIN Weaving Co.Ltd جزئیات مفصلی از هتل های معمولی را توضیح می دهد:

【پایین لباس】

روپوش دارای گرما زیاد، کشش قوی، انبساط زیاد و نور، نرم و نرم است. همان اندازه از پتو، روپوش سبک ترین وزن است، حدود 1/3 از پتو، 1/2 روپوش پشم پتو است تنفس و خشک است، با رطوبت قوی، بدون knotting، و رطوبت جذب و واگرایی نیست در پتو هتل دیگر موجود است. عملکرد خوب "دمپایی است که نفس می کشد" نامیده می شود. روپوش دوام است، زندگی عادی این قالب 5 سال است و روپوش را می توان برای 18 سال استفاده کرد. نرخ محبوبیت در کشورهای خارجی بالا است ----- پایین تشک در اروپا و امریکا محبوب است. در آلمان میزان نفوذ پایین تختخواب 80٪ است، 70٪ در ژاپن، 40٪ در ایالات متحده، و تقریبا در همه هتل های پایین شهر از روپوش استفاده می شود. CANWIN Weaving Co.Ltd به طور کلی توصیه می کند روپوش به عنوان پخت و پز هتل برای هتل های ستاره.


Down duvet priceDown duvet factory


【هفت سوراخ پنبه دمپایی】

پر کردن چمدان هفت حفره میکرو فیبر است. از آنجا که آن توخالی است، بیشتر تنفس است و برای مدت طولانی مانند پنبه مرطوب نمی شود. از آنجا که پنبه هفت حفره توخالی است، با بهره برداری دوباره آن را گسترش می دهد. کلاه پنبه، به دلیل گرما تولید شده توسط بدن انسان توسط پنبه جذب می شود، تجمع می یابد، و در نهایت پنبه مرطوب و سرد است. فیبر شیمیایی آب را جذب نمی کند و رطوبت در هر زمان با هوا در فیبر تخلیه می شود، بنابراین قالب را می توان خشک نگه داشت، و لازم نیست که آن را به خورشید بردارید. این امر تضمین می کند که کف پوش نخ ریسی نخواهد بود و نخ نخواهد داشت، که سالم تر و سالم تر است. هفت سوراخ نیز ماشین قابل شستشو است، و پس از شستشو آنها به سرعت خشک می شود، و این برای پنبه نا امید کننده است.


Down duvet suppliers


CANWIN Weaving Co.Ltd با سلامتی تمامیت را تغییر خواهد داد و در آینده به معرفی فیبرهای سازگار با محیط زیست برای مشتریان خود ادامه خواهد داد!


نام شرکت: شرکت Canwin بافندگی، آموزشی ویبولیتین (جیانگ سو هنگ Jinding به عنوان نام آوایی چینی)

ایمیل: info@nthjd.com

آدرس: Canwin Textile Garden، 6 سی سی سیان، Tongzhou Qu، نانتون (جیانگ سو، چین) شی، جیانگ سو شنگ، چین

Wechat:

Hotel Linen Fabric priceHotel Linen FabricHotel Linen Fabric suppliers