اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نگهداری ورق
- Aug 14, 2018 -

1 ملافه (بدون هسته)، فرکانس تمیز کردن می تواند بر اساس بهداشت شخصی باشد. قبل از اولین استفاده، می توان آن را یکبار در آب شستشو داد. این می تواند سطح خمیر را تمیز کند و رنگ شناور رنگ می کند. این نرم افزار برای استفاده و راحت در آینده محو خواهد شد.

2 علاوه بر مواد ویژه و ناتوانی در شستشو (مانند ابریشم)، به طور کلی، روش های شستشو عبارتند از: ابتدا مواد شوینده خنثی را به آب ماشین لباسشویی، دمای آب نباید بیش از 30 درجه سانتیگراد، بعد از مواد شوینده به طور کامل حل شده قرار دادن آن در ملافه و آن را برای مدت طولانی خیس کنید. محو شدن غیر ضروری می تواند به علت استفاده از مواد شوینده قلیایی باشد یا زمانی که دمای آب بسیار زیاد است یا مواد شوینده برای مدت زمان طولانی حل نشده یا خیس نمی شوند. در عین حال، محصولات شفاف باید به طور جداگانه از محصولات تاریک در شستشو بپوشند تا از رنگ آمیزی یکدیگر جلوگیری شود. پس از تمیز کردن، آن را در تهویه در فضای باز خشک کنید. اگر می خواهید از خشک کن استفاده کنید، لطفا از خشک شدن دمای پایین استفاده کنید. دمای آن نباید بیش از 35 درجه سانتیگراد باشد تا از انقباض بیش از حد جلوگیری شود.

به طور خلاصه، دستورالعمل های شستشوی محصول را قبل از تمیز نگه داری کنید. محصولاتی با لوازم جانبی تزئینی باید قبل از شستشو به دقت برداشته شوند تا از آسیب جلوگیری شود.

3 لطفا ابتدا آن را بشویید، آن را کاملا خشک کنید، آن را مرتب بریزید و مقدار مشخصی از متیلهای بتونه (در تماس مستقیم با محصول قرار ندهید). این باید در یک مکان تاریک قرار گیرد، با رطوبت کم و تهویه مناسب. محصولات بدون استفاده طولانی مدت می توانند در خورشید قبل از استفاده مجدد خشک شوند تا بتوان آنها را به کرکی بازگرداند.

4 ملاحظات ویژه:

محصولات شسته شده در هنگام شستن نمی توانند مالش شوند و پیچیده شوند (زیرا الیاف شکننده هستند و به راحتی پوشیده می شوند و بر روی ظاهر و زندگی تأثیر می گذارند).

B هنگام جمع آوری محصولات پنبه و کنف، مراقب باشید که محیط زیست را پاک کنید و از مدفوع جلوگیری کنید. محصولات نور و تاریکی باید به صورت جداگانه ذخیره شوند تا از سایه زدن و زرد شدن جلوگیری شود.

C محصولات سفید ابریشم را نباید در یک جعبه خرد شده قرار داده شود یا در یک جعبه کتانی قرار داده شود، در غیر این صورت زرد خواهد شد.

D علاوه بر یک بالش فیبر تک سوراخ، دیگر می تواند شستشو شود، اما به دلیل ضخامت آن باید اطمینان حاصل شود که کاملا خشک شده و به طور کامل خشک می شود بدون تأثیر استفاده مجدد. برای جلوگیری از شستشوی، بهتر است از یک چتر استفاده کنید.

انتخاب ملافه باید با توجه به فصل متفاوت باشد. به عنوان مثال، بهار و تابستان می توانید تازه انتخاب کنید، رنگ پریدن را ایجاد جوئی پر جنب و جوش کنید، زمستان می توانید رنگ های گرم و عوارض گرمایی را انتخاب کنید. سری سفره مناسب برای حدود 3 کیلوگرم در تابستان، حدود 4-5 کیلوگرم در بهار و پاییز و حدود 6-8 کیلوگرم در فصل زمستان، بسته به عادات شخصی و آب و هوای محلی مناسب است.