اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سبک بالش و انتخاب
- Aug 14, 2018 -

اطلاعات مربوط به کوله پشتی

1. رنگ کوله بالش برای افراد متفاوت است. کوسن های تزئینی تیره رنگ لوکس و مناسب برای تزئین خانه های لوکس هستند. کوسن های رنگارنگ برای یک اتاق سبک مدرن. بالش های گرم رنگی برای سالمندان مناسب است. بالش های سفالی الگوی رنگی بیشتر توسط جوانان مورد استفاده قرار می گیرند و کوسن های کلاسیک الگو در میان کودکان بسیار محبوب هستند.

2، الگوی مخملی را می توان با شیوه های گوناگون یا حتی یک پارچه جداگانه رنگ کرد، تا زمانی که رنگ بتواند با تمام محیط اتاق نشیمن هماهنگ شود.

3، منطقه بزرگ در محیط اگر یک منطقه بزرگ سفید وجود دارد، جو فاقد احساس پریدن است. در این زمان، رنگ روی مخملی نباید بیش از حد روشن باشد و رنگ آبی تیره، سبز تیره و سرخ شدن مناسبتر باشد.

مطابق با کوله پشتی و سبک فضا

1. سبک شیطانی انگلیس احساس یک فضای زیبا، به ویژه فضای عاشقانه ایجاد شده توسط گلدان گلدان را می دهد. ایجاد یک اتاق نشیمن به سبک بریتانیا و ساخت یک کابینت بالش با پارچه های گلدار اتاق نشیمن را پر از سبک زیبا حومه انگلیسی می کند.

2، لوازم خانگی خانه پاپ دارای رنگ های بسیار اشباع هستند، بنابراین می توان از چاشنی های پلاستیکی مانند زرد روشن، نارنجی قرمز، طاووس آبی استفاده کرد.

3، سبک مراکش می تواند از کلاسیک کلاسیک مارپیچی اسپانیایی برای ایجاد فضای محیط عجیب و غریب استفاده کند.