اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های جدید حوله صورت و اثرات
- Aug 14, 2018 -

یک نمونه از پارچه فیبر چرم بامبو (به عنوان مثال فیبر جدید) متفاوت است:

مشخصات

1. راحت تر، نرم تر و ابریشمی از حوله پنبه ای است.

2، روشن تر از حوله صورت معمولی، پایدار است.

3، عملکرد ضد باکتری طبیعی منحصر به فرد، اولین انتخاب برای محصولات زیبایی و زیبایی زنانه است.

4، مقدار جذب آب 1.5 بار از حوله پنبه ای، نفوذ پذیری هوا و آسان برای تمیز کردن است.

5، بدون گره، بدون سخت، بدون پدیده لغزش چوب.

6، خالص طبیعی، سبز و سازگار با محیط زیست، یک جایگزین مناسب برای حوله های پنبه ای است.

اثر

1. نرم و صاف، مانند ساتن ابریشمی

حوله بافته شده از فیبر بامبو دارای ظرافت خوب و راحت دست است؛ سفید سفید و رنگ روشن؛ سختی قوی و مقاومت در برابر سایش، مقاومت انحصاری؛ قوی طولی و عرضی، پایدار و یکنواخت، drape خوب؛ نرم نرم و ملایم نیست، نرمی تر از پنبه، با احساس مخملی منحصر به فرد.

2. خنک و راحت، فیبر تهویه مطبوع واقعی

بخش مقطعی از فیبر بامبو با منافذ بزرگ و کوچک بیضی پوشانده شده است که می تواند مقدار زیادی آب را در یک لحظه جذب و تبخیر کند. فیبر بامبو سه برابر بیشتر از فیبر پنبه را جذب می کند. ارتفاع مقطع طبيعي توخالي است، كه باعث مي شود كارشناسان صنعت، فيبر بامبو را فيبر "تنفس" ناميدند كه به عنوان "ملكه فيبر" شناخته مي شود. رطوبت، رطوبت و تنفس فیبر بامبو اولین عنصر اصلی نساجی هستند. حوله با فیبر بامبو در تابستان و پاییز استفاده می شود. این باعث می شود افراد احساس خنکی و تنفس کنند. در فصل زمستان و بهار کرکی و راحت است و می تواند گرمای بیش از حد بدن را از بین ببرد. رطوبت، عصبانی نشو، خشک نشو. گرما زمستانی و عملکرد تابستان خنک بافته شده از پارچه های بافته شده با پارچه فیبر نیز با سایر الیاف قابل مقایسه نیست.

3. ضد باکتری و ضد باکتری، میزان استریلیزاسیون 75٪

همان تعداد باکتری ها تحت میکروسکوپ مشاهده شد و باکتری ها توانستند در محصولات فیبر پنبه و چوب ضرب شوند و باکتری های موجود در محصولات فیبر بامبو بعد از 24 ساعت حدود 75٪ کشته شدند. یافته های جدید ژاپنی ارزش این موفقیت را به همراه داشته است که توسط مرکز نظارت بر کیفیت محصولات نساجی پنبه و مرکز بازرسی و موسسه میکروبیولوژی شانگهای تایید شده است. این همچنین یک انتخاب لباس محافظ برای پیشگیری از SARS را فراهم می کند که با سایر مواد نساجی همخوانی ندارد (نودل پنبه در تابستان بوجود می آید که نتیجه آن هزاران بار است که باکتری ها ضرب می شوند).

4. سبز، مقاوم در برابر UV

فیبر بامبو مواد سبز است که از بامبو اصلی اصلاح شده است. این دارای خواص ضد میکروبی، دئودورانت، ضد حشره و منفی یون منیزیم بامبو است و می تواند به طور موثر تابش اشعه ماوراء بنفش را بر روی بدن انسان بدون هیچ گونه تحریک به پوست مسدود کند. انتقال اشعه ماوراء بنفش از فیبر بامبو شش ده هزارم است، میزان اشباع ماورای بنفش پنبه 2000 عدد در هزار است و مقاومت اشعه ماوراء بنفش فیبر بامبو 417 برابر بیشتر از پنبه است.