اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای انتخاب هتل نساجی سازنده / هتل نساجی کارخانه در چین
- Nov 29, 2018 -

امروزه، در مقایسه با آرایش خیره کننده از منسوجات خانگی، پارچه های داخلی هتل طراحی شده برای رنگارنگ و یکنواخت نیست. برای کسانی که در تمام طول سال سفر می کنند و در شهرهای مختلف و حتی کشورهای مختلف راه می روند، این هتل یک خانه متحرک برای آنها است. با این حال، همیشه احساساتی وجود دارد که به عنوان خانه راحت نیست، اما خوب است که یک تخت راحت در هتل پیدا کنید. بنابراین، هتل احتمالا باید چگونگی تغییر هتل را از دیدگاه ساکنین بررسی کند، به طوری که مهمانان ساکن در هتل می توانند حس تعلق خاطر را احساس کنند.


bed sheet


در انتخاب یک سازنده هتل ساز هتل، هتل کلید است. بر اساس دهه تجربه انباشته، شرکت Canwin Weaving Co.Ltd در مورد دانش مربوط به پارچه های هتل به شما می گوید. شاید جنبه های زیر می توانند خریداران را مجددا به فکر کردن و جایگزینی منسوجات هتل بسپارند.


در مقایسه با یک پارچه تک هتل، محصولات نساجی منحصر به فرد در رنگ، الگوی و مواد ظریفتر از لوازم هتل، و بیشتر نزدیک به زندگی مردم است. بنابراین، توسعه صنعت هتل در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شخصی است. روند پارچه های هتل باید بیشتر و بیشتر مد روز باشد. نزدیکی خانه یکی از ویژگی های پارچه های هتل است، که به مسافران اجازه می دهد بدون توجه به جایی که هستند، به آنها بپردازند. گرما از خانه در حال حاضر، هتل های پرطرفدار، پارچه های متمایل تر و متنوع تر، بیشتر می خواهید خانه خود را مانند یک هتل احساس کنید.


pillow cover


علاوه بر این، به منظور تامین نیازهای مختلف مصرف کنندگان هتل، هتل های پیشرفته در حال حاضر به دقت ایجاد کیفیت زندگی خود را برای مهمانان خود، که به نوبه خود باعث روند طراحی لوازم هتل، تولد بسیاری از دمپایی پنبه شخصی که در ابتدا تنها در خانه یافت شد. در هتل هتل به تدریج ظاهر می شود، بوتیک ها، تشک های پلاستیکی، روکش های پلاستیکی، تشک های تخت و غیره. این منسوجات مد روز و شخصی مورد علاقه بسیاری از مهمانان هتل جوان است. Hongjinding استعدادهای خود را در طراحی پارچه های هتل به منظور پیگیری سرعت صنعت هتل دنبال می کند. تیم طراحان حرفه ای با توجه به نیازهای مختلف مشتریان، پارچه های هتل را به طرز شگفت آوری طراحی شده و متناسب با هر هتل طراحی کرده است.


هدف اصلی این هتل جذب دوستان از سراسر جهان است. هر بار که به یک کشور یا منطقه می روید، می خواهید در هنگام اقامت در هتل احساس فرهنگ محلی کنید. طراحی داخلی این هتل نه تنها باعث می شود مهمانان در خانه احساس راحتی کنند. اجازه دهید آن را نیز یک فرهنگ هتل منحصر به فرد را تجربه کنید. Canwin Weaving Co.Ltd دارای مدیران حساب های مختلف در سراسر کشور می باشد، شما می توانید به هتل خود برسید تا طرح پیکربندی سبک هتل را برای هتل تهیه کنید.


شرکت Canwin Weaving Co.، Ltd تمایل دارد که مفهوم طراحی منحصر به فرد هر هتل را با فرهنگ منطقه منحصر به فرد محلی منحصر به فرد سازد.

نام شرکت: شرکت Canwin بافندگی، آموزشی ویبولیتین (جیانگ سو هنگ Jinding به عنوان نام آوایی چینی)

ایمیل: info@nthjd.com

آدرس: Canwin Textile Garden، 6 سی سی سیان، منطقه Tongzhou، شهر Nantong، استان جیانگ سو، چین

Wechat:

Hotel Linen Fabric priceHotel Linen Fabric suppliersHotel Linen Fabric