اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Hotel Linen Manufacturers ارائه هتل لوستر پارچه کتانی
- Nov 09, 2018 -

توسعه سریع صنعت گردشگری باعث شده است که صنعت هتل بیشتر و بیشتر شود. هتل ها در کشور به ایستگاه های موقت برای سفر، سفرهای تجاری و دیگر افراد تبدیل شده اند. هتل های ستاره ای به منظور بهبود کیفیت مهمان نوازی و یا کیفیت خواب انتخاب نهایی خود هستند. Starwood، Intercontinental، Hilton، Kempinski و دیگر هتل های ستاره ای هتل، علاوه بر تجهیزات هتل سازی، اندازه هتل، کیفیت خدمات، سطح مدیریت و غیره فراتر از هتل های معمولی، در واقع، پیکربندی راحت هتل ستاره هتل، شهرت آنهاست کلید جهان.

نانتون (جیانگسو، چین) تولید کننده پارچه کتانی شرکت Canwin Weaving Co.Ltd. تولید مستقل از کت و شلوار هتل، پارچه کتانی هتل، دکوراسیون هتل، منبع کالاهای پارچه ای هتل، مجموعه پارچه عمده فروشی پارچه کتانی هتل، اجازه دادن به بازدید کنندگان برای خرید یک توقف خرید، می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی. گروه های هتل چند ستاره و هتل های ستاره دار آنها با آنها همکاری می کنند.


Luxury Hotel Linen Fabric suppliers


شرکت Canwin Weaving Co.، Ltd تولید کنندگان پارچه کتانی نه تنها محصولات لاک هتل را تحسین کرد، بلکه ملافه های هتل، حوله های هتل و پارچه های خاکستری را نیز داشت. فقط منطقه کارخانه Canwin Weaving Co.Ltd مساحتی معادل 84 متری را شامل می شود، از جمله کارگاه بافندگی بافتنی خیاطی خاکستری و کارگاه بافندگی پارچه خاکستری. بنابراین، سازنده پردازش هتل کتانی تبدیل به مشتری پارچه پارچه پارچه ای شرکت شده است.


Luxury Hotel Linen Fabric


ملافه ستاره هتل به طور کلی توصیه می شود برای استفاده از پارچه پنبه خالص، زیرا پارچه پنبه ویژگی های جذب رطوبت، مرطوب، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر قلیایی، بهداشت، و غیره است. رنگ طبیعی و نرم است، و اثر گرما خوب است. این پارچه انتخابی است که برای تزیین تختخواب هتل به کار رفته است. بیشتر و بیشتر تکنولوژی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر توسعه یافته است. بیشتر مواد نساجی جعلی در بازار وجود دارد. با بهبود فن آوری نساجی، هیچ مهارت حرفه ای برای تشخیص بسیاری از خریداران وجود دارد. روش های کوچک زیر به شما چگونگی شناسایی پارچه پنبه را یاد می دهد!

◇ احساس: هتل پارچه کتانی پارچه پنبه است که معمولا صاف، موی بلند پارچه مو صاف احساس می کند، معکوس مو احساس سوزن. الیاف مخلوط شده یا خالص، برخی از آنها نرم نیستند، برخی از آنها خیلی نرم و شل هستند و احساس چسبنده ای دارند. در مقابل، پارچه های مخلوط شده یا خالص دارای یک درخشش تیره تر و یک درخشش هستند.

◇ Elasticity: جسم را با دست تسمه دهید، سپس بلافاصله آن را آزاد کنید تا کشش پارچه را ببینید. پارچه پنبه دارای نرخ بازگشت بسیار بالا است و می تواند به سرعت به حالت اولی خود بازگردد، در حالیکه محصولات فیبر مخلوط شده و یا مواد شیمیایی دارای مقاومت کم چروک هستند و اکثر آنها دارای چین و چروک های آشکار یا بهبودی کند هستند.

◇ شناسایی سوزش: یک بسته نرم افزاری از نخ را بردارید و آن را با آتش سوزانید. بوی فیبر پنبه خالص مانند سوزش مو است. بوی پارچه فیبر شیمیایی مانند سوزاندن پلاستیک است. ذرات سخت تر از سوزاندن، اجزای تشکیل دهنده فیبر شیمیایی بیشتر است.

◇ شناسایی صدا: فیبر از مواد پنبه خالص خشن است. معامله گر پارچه معمولا بعد از اندازه گیری پارچه، باز کردن یک پارچه کوچک روی پارچه را می شکند، پارچه را از هم جدا می کند، و هنگامی که پارچه را پاره کنید، باید با دقت تماشا کنید و گوش دهید و صدای پاره را ببینید. هنگامی که شما از نیروی زیادی استفاده می کنید، پنبه معمولا برای پاره شدن آسان نیست و صدائی که شما می شنوید، به اندازه بسیاری از الیاف شیمیایی صاف نیست.


نام شرکت: شرکت Canwin بافندگی، آموزشی ویبولیتین (جیانگ سو هنگ Jinding به عنوان نام فونت چینی)

ایمیل: info@nthjd.com

آدرس: Canwin Textile Garden، 6 سی سی سیان، Tongzhou Qu، نانتون (جیانگ سو، چین) شی، جیانگ سو شنگ، چین

Wechat:

Hotel Linen Fabric priceHotel Linen FabricHotel Linen Fabric suppliers