اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شرکت بافندگی CANWIN به شما می آموزد که نحوه انتخاب لباس اتاق هتل مجموعه ملافه های هتل هتل ورق پوشش بالش هتل، هتل لحاف پوشش?
- Nov 13, 2018 -

جیانگسو Hongjinding بافی Co., Ltd. است صدها پارچه بسیار کارآمد و پیشرفته تجهیزات و بسیاری از استعداد بالا پایان مدیریت هتل کتانی طراحان و نخبگان فنی با تجربه غنی تولید جمع آوری است. با افزایش تدریجی تولید بیش از زمان CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود با موفقیت با صدها ستاره تاریخ هتل ها در سراسر کشور امضا شده است و اتفاق آرا توسط مشتریان شناخته شده است. بر این اساس آن نیز با ملی مطابقت داردOEKO-TEX100, ISO9001:2008, ISO14001:2004, OHSAS18001 ویرایشسیستم صدور گواهینامه, بنابراین اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی را به حد نهایت. CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود برند لباس اتاق هتل، کمک به توصیه برخی از ترفندهای کوچک در انتخاب لباس اتاق هتل شما است:


hotel pillow cover


اول, انتخاب پارچه کتانی اتاق هتل. امروزه اکثر هتل اتاق کتانی پارچه پنبه ای که جذب عرق نرم و راحت را انتخاب کنید. به طور کلی پشتیبانی بالا فرض چگالی بالا است اما نه به طور کامل فکر بالاتر شماره، بهتر انجام. بیشتر تعداد پارچه، پارچه ضخیم تر. پارچه بالا 40S حتی پارچه با دانسیته و دانسیته بالا است. پارچه های مورد استفاده در CANWIN بافی شرکت، محدود به طور کلی 40S و دهه 60 هستند. با بهبود رتبه هتل 80S پارچه گاهی استفاده می شود. ملافه های هتل در CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود پارچه های پنبه ای رهبر در اتاق هتل کتانی است.


hotel duvet cover  hotel duvet cover price


دوم، هتل اتاق کتانی را لمس و انتخاب رنگ. بافت پارچه خوب به خصوص مهم است. کتانی اتاق هتل CANWIN بافی شرکت، محدود است نرم، پوست دوستانه، ضخیم به تجربه نوع لذت بردن. CANWIN بافی شرکت، محدود است همیشه مورد احترام کتانی سفید کتانی بر اساس هتل، سفید و تمیز و مرتب حس بصری می دهد، در واقع از دلایل مهم وجود دارد، کتانی قرمز طلا بالا هتل پنبه خالص است و پنبه سفید است آن را نشان دهنده سلامت طبیعی و حفاظت از محیط زیست! اما با توجه به نیازهای مشتریان CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود با یک مجموعه ملافه های هتل است که هتل به سبک و مبلمان هتل مجهز خواهد شد.


hotel duvet cover factory


سوم، همکاری های دراز مدت و کیفیت خدمات پس از فروش هتل اتاق کتانی را انتخاب کنید. هتل کتانی انتخاب است که نه فقط در خرید، ایجاد همکاری های دراز مدت است. پس از فروش و پیگیری تحویل برای هتل برای اطمینان از یکنواختی کتانی هتل بسیار مهم است. وعده CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود در خدمات پس از فروش: 1. با تکیه بر شبکه ملی فروش ترمینال، موقع محصول کیفیت خدمات؛ مشاوره ارائه 2، محصول تحویل بازديد منظم بازگشت برای حل برخی از مشکلات موقتی استفاده; مانند مواجهه با کیفیت محصول در استفاده از مشکل این است که شخص در صحنه ظرف 48 ساعت برای حل این مشکل وارد خواهد شد; 3. ارائه مشاوره حرفه ای شستشو یا توصیه برنامه شستشو حرفه ای; 4. در صورتی که توافقی بین دو طرف وجود دارد، رضایت مشتری هدف ما است.

 

CANWIN بافی شرکت, با مسئولیت محدود فراهم می کند هتل خریداران کتانی با راه را برای گسترش انتخاب خود در لباس اتاق هتل و در همان زمان وعده به مشتریان است که کیفیت محصولات بالا طلا قرمز کاملا تضمین شده است، و اصرار قرمز بالای طلا در "نگه داشتن هر یک راه"روند، انجام یک کار خوب در مفهوم تولید هر محصول، خوش آمدید همه نظارت و بازرسی.

 

نام شرکت: CANWIN Weaving شرکت, با مسئولیت محدود بافندگی، آموزشی ویبولیتین (جیانگ سو Jinding هنگ چینی نام آوایی)

ایمیل:Info@nthjd.com

آدرس: CANWIN بافی شرکت با مسئولیت محدود نساجی باغ چی 6 سی Xian Tongzhou ملکه Nantong شنگ شیعه جیانگسو, چین

Wechat:

Hotel Linen Fabric priceHotel Linen FabricHotel Linen Fabric suppliers