دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
جلوگیری از بوی بافت چهره
- Aug 14, 2018 -

جلوگیری از بوی بافت چهره

ابتدا مطمئن شوید که بعد از استفاده، آب را کاملا با آب بشویید.

دوم این است: تمیز کردن منظم با مواد شوینده؛

سوم این است: پس از استفاده، مطمئن شوید که آن را در یک محل تهویه خشک کنید

چهارم این است که: شما می توانید از حوله صورت استریل استفاده کنید یا از حوله صورت فیبر بامبو، حوله صورت فیبر چیتین، حوله صورت باقاب زغال چوب استفاده کنید؛

پنجم: مهمترین نکته، حوله صورت نباید برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد، بهتر است یک بار در ماه به روز شود.

حوله صورت را نرم نگه دار

پس از استفاده از آن برای مدتی، حوله صورت بسیار سخت و خشن خواهد شد. این همانطور که در ابتدا بود، نرم نیست. چگونه حوله صورت را نرم نگه دارد؟

1. آب برنج (اول و دوم) را به گلدان بگذارید، رشته فرنگی را درون گلدان بگذارید، مدتی جوش بخورید و آن را طبخ کنید. پس از انجام این کار، حوله صورت سفید می شود، نرم تر می شود، ضخیم تر از اصل می شود، و عطر و طعم عطر خوبی دارد.

2، حوله صورت را در آب گرم شستشو قرار داده و جوش را به مدت 5 دقیقه جوش داده و سپس آن را با حرارت گرم شستشو دهید.

3، حوله صورت اغلب شستشو و صابون، پودر شستشو یا چربی برای چند دقیقه در فواصل زمانی طول می کشد تا از سخت شدن جلوگیری شود. هنگام پختن، حوله صورت باید به طور کامل در آب غوطه ور شود تا از اکسیداسیون با هوا جلوگیری شود و نرمی را کاهش دهد.

4. هنگام شستن حوله صورت، حوله صورت را در یک مایع صابون صابون، آب سرکه یا آب قلیایی قرار دهید تا مدت زمان طولانی جوش بخورید. هنگام پخت و پز، صابون باید با حوله صورت آب شود. سپس از آب تمیز استفاده کنید، چندین بار در آب گرم شستشو دهید و آب را در محل تهویه خشک کنید. پس از خشک شدن، حوله صورت به نرمی می رسد. نیاز به یادآوری است که حوله صورت را نمی توان در مدت زمان طولانی در معرض نور خورشید قرار داد، به طور معمول در محل تهویه خشک به طور طبیعی خشک خشک بهتر است 5، روش ضد عفونی علمی حوله صورت: حوله صورت اولین بار با آب جوش برای حدود 10 دقیقه جوش سپس صابون را بشویید، سپس با آب خیس بشوید، در نهایت حوله صورت را به مایکروویو برسانید و آن را به مدت 5 دقیقه حرارت دهید.

6، بهترین راه استفاده از جوهر سرکه، جوهر سرکه در محلول 1: 4، مقدار آب زیاد نیست، کمی بیش از حوله صورت، 5 دقیقه خیس، سپس بعد از شستشو و سپس با آب بشویید.