دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
حوله حمام شستشو
- Aug 14, 2018 -

اول، گرم آب در حوضه، اضافه کردن مواد شوینده خنثی به طور کامل حل آن، سپس حوله به حوضه بریزید و در آن گام با پای خود را چندین بار. مواد شوینده را به چرب اعمال می شود به آرامی شستشو و سپس اجازه می دهد آب را تخلیه و سپس شستشو با آب گرم. هنگام واپیچیدن، حوله خورده می تواند به شکل استوانه نورد و فشرده به خشکی.

حوله باید قبل از درمان با نم نورد از. اگر شما مایل به ایجاد احساس حوله شسته سست و شل، نرم کننده برای رسیدگی به آن استفاده کنید.

اگر از حوله حمام است تمیز یا برای مدت طولانی استفاده می شود، این کار باعث می شود باکتری ها برای رشد و حوله بو داشته باشد. با توجه به معرفی کارشناسان دستمال حوله حمام برای استفاده شخصی به طور منظم، حداکثر 3 ماه تا جایگزین باید. اگر از حوله حمام سخت می شود, می توانید از 30 گرم سودا یا نرم کننده مناسب در 1.5 کیلوگرم آب اضافه برای 10 دقیقه.

مواد اولیه

با حرارت ضد عفونی و شستشو اغلب مورد نیاز هستند، زیرا مواد اولیه استفاده می شود برای حوله حمام خوب هستند به طور کلی کلاس اول خار زیبا جزء اصلی پنبه یا پنبه طولانی جزء اصلی و باید بیشتر فیبر بالا و سازگار با محیط زیست بامبو پارچه.

مصر پنبه طولانی جزء اصلی فیبر گیاهی نرم، مقاوم در برابر حرارت است که اغلب به بهترین انواع نخ در پارچه های نساجی، عمدتا در شمال آفریقا در نظر گرفته است. ترکیب از انتخاب جزء اصلی طولانی پنبه بافته شده, اگر چه هزینه بالا است، اما در حالی که دست نرم تر احساس این بافت متراکم تر می کند ساخته شده است.

همچنین کتانی بلژیکی در مواد اولیه با کیفیت بالا برای ساخت حوله حمام وجود دارد. کتانی بلژیکی است که به طور کلی فقط چند سانتی متر به دوازده سانتی متر است. جذب روغن قوی بدون حلقه رنگ طبیعی و کمی از سختی است.

الیاف بامبو از بامبو طبیعی با کیفیت بالا ساخته شده، توسط فرآیند خاص پیشرفته پردازش, استخراج شده از سلولز در بامبو، و سپس به فیبر های سلولز باززايی جلوگيری می نمايد توسط فرآیندهای ساخت لاستیک و ریسندگی ساخته شده.