Cover Quilt دوزی شده

این یکی از لباس های کلاسیک گلدوزی است و طراحی گلدوزی منحصر به فرد یکی از محصولاتی است که توسط هتل های مدرن دنبال می شود.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

این یکی از لباس های کلاسیک گلدوزی است و طراحی گلدوزی منحصر به فرد یکی از محصولاتی است که توسط هتل های مدرن دنبال می شود.


امکانات:

پایه سفید خالص با یک قاب انگور همخوانی دارد و سبک دکور اتاق را بازتاب می دهد.

پارچه پنبه خالص، نرم و راحت است که می تواند برای مشتریان خواب را ترویج کند.


مشخصات فنی:

پارچه: 100٪ پنبه، ساتن شانه ای

تعداد نخ ها: 40S * 40s، 60S * 40S، 60S * 60S، 60S * 80S، 80S * 60S، 80S * 80S

تراکم: 200TC، 300TC، 400TC یا بالاتر.

Craft: طراحی جیب با فلنج 5 سانتیمتر در سه طرفه، دم 30 سانتیمتر در هر دو طرف مهر و موم شده است و خط رنگ به گوشه مقابل اضافه شده است. این سبک مختصر و منظم است و سه طرف زیبا و سخاوتمندانه هستند. جیبی برای تمیز کردن و جایگزینی آسان است.

کارکرد: فاصله سوزن متراکم است، موضوع مسواک زدن مسطح و اتوماتیک در پشت عملکرد دوخت است که کیفیت کت و شلوار را بهبود می بخشد و عمر طولانی تر را طول می کشد.

اندازه: مناسب برای 1.2m تخت / 1.35m تخت / 1.5m تخت / 1.8m تخت / 2m تخت، سفارشی به عنوان مورد نیاز.


کاربرد:

دستور العمل شستشو:

پارچه کتانی ساده و رنگی به صورت جداگانه فرو می ریزد و شسته می شود. قبل از تمیز کردن، لازم است با آب بیش از آب پر شود، آن را با مواد شوینده بشویید. هنگامی که مواد شوینده به طور یکنواخت مخلوط می شود، می توان آن را در دستگاه گذاشت. در غیر این صورت، مواد شوینده با غلظت بالا به طور مستقیم بر روی پارچه قطره قطره، و باقی مانده، عمر مفید کتانی را کاهش می دهد.

دمای شستشو: پارچه های سفید شده معمولا حدود 60 درجه سانتیگراد است.

هنگامی که کتانی خیس شده است، باید طول و عرض آن را تمیز کرد تا آن را به عنوان مربع که ممکن است.

همیشه تجهیزات شستشو را چک کنید، باید هیچ اقلام تیز وجود نداشته باشد که به کتان آسیب برساند.Hot Tags: پوشش روکش دوزی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، عمده فروشی، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو